Про компанію

ТОВ «Сеналг» засновано у 1994 р. З 1995 р. підприємство здійснює прямі поставки на ринок України високоякісного обладнання для обліку енергоресурсів.

За цей час наше підприємство поставило на ринок України понад 20 тисяч ультразвукових теплолічильників торгових марок «Sonocal», «Multical», «ULTRAHEAT».

З 2012 року ТОВ «Сеналг» є офіційним партнером компанії Landis + Gyr (Німеччина) на ринку України з імпорту та продажу теплолічильників і витратомірів ULTRAHEAT. Наша компанія уповноважена виконувати технічну, інформаційну, сервісну та рекламну підтримку вищеназваного обладнання та програмного забезпечення. У нас ви можете придбати новий квартирний теплолічильник ULTRAHEAT T330, теплолічильники ULTRAHEAT T350/2WR6, лічильники тепла ULTRAHEAT T550/UH50, квартирні теплолічильники ULTRAHEAT T230, витратоміри ULTRAHEAT T150/2WR7, комунікаційні модулі, системи передачі даних з приладів обліку тепла. Наша компанія має досвід у налагодженні систем диспетчеризації.

Також наша компанія є дистриб’ютором концерну TA Hydronics, що випускає високоякісну термостатичну арматуру Hiemeier, балансуючу арматуру Tour & Andersson, регулюючі клапани Tour & Andersson CV, установки для підтримки тиску й сепаратори Pneumatex.

Підприємство щороку бере участь у виставках на території України і відзначено дипломами та нагородами.

Наше підприємство зацікавлене у співпраці із зарубіжними компаніями, що виробляють якісні механічні теплолічильники, водолічильники, трубопровідну арматуру, системи автоматизації та системи передачі даних.

Будемо раді, якщо наша ділове знайомство переросте в довгострокову співпрацю.